zákonná povinnost

Máme schválený “Řád na ochranu zvířat při veřejných vystoupeních a svodech”, bez kterého ze zákona není možné jakkákoli zvířata veřejně prezentovat. Zvířata jsoou přivyknutá na lidskou společnost a prochází pravidelnou veterinární kontrolou. Pro dovezení na místo akce máme řidiče, kteří vlastní speciální průkaz pro přepravu živých zvířat. Obsluha (může být i kostýmovaná) má dlouholeté zkušenosti, tím minimalizujeme riziko možných nebezpečných situací jak pro lidi, tak pro samostatná zvířata.

Blackriders ranch

V krásném prostředí Posázaví využíváme statek, jízdárny, stáje a chlévy pro chov a umístění většiny zvířat, které Vám nabízíme

CBS

Ve spolupráci s Johanou Spáčilovou a její Českou Barokní Společností organizujeme projekty, v kterých se potkává umění lidí s přirozeností a krásou zvířat.

Koně a jejich drezůra

Máme pro vás připraven program všech typů drezůr a práce s koňmi. Střelba se hřbetu koně neboli horsback archery, westernové ježdění, dámské ježdění, koně pro potěchu dětí z jízdy na nich. Kůň a lov, spolu s dravcem-sokolnictví se hřbetu koně, kůň a jeho spolupráce se psem. Akrobacie na koni - džigitovka pocházející z riskantní jízdy kavkazských džigitů. Samostatnou kapitolu tvoří filmová práce s koněm, neboli příprava koně a herce neb samotného koně na různé filmové úkoly při natáčení.

Koně a jejich drezůra

jednotlivá zvířata

ukázky domácích zvířat, dravců, jízdy na ponících či koních,... Do Vašich představení odborně zapojíme akci zvířete nebo jen postojíme jako na exhibici

ucelená představení

jezdecké drezury, ukázka dog dancing, výukový program o dravcích, .. Představení povětšinou na hudbu, hodící se jako komponenty do Vašich projektů, ale obstojí i jako samostatné výstupy.

Sokolnictví aneb práce sokolníka s dravcem

Pokud chcete poznat krásu dravce v letu a při plnění náročných úkolů  při práci se sokolníkem, objednejte si některý z nabízených programů.

Sokolnictví aneb práce sokolníka s dravcem

komponované projekty

Navrhneme a secvičíme noční  či denní představení či show. Propojíme nacvičené vstupy např hudebníků, šermířů a tanečnic   s vystoupením koní, dravců atp..

zvířecí dny

Po vybrání vhodné lokace (zámecký park, westernové městečko,..) navrhneme složení zvířecích pogramových vstupů i ohrad a ohrádek s "pouze" vystavenými zvířátky tak, aby návštěvník byl po celý den atakován schopností zvířat a zároveň mohl popsat svým ratolestem rozdíl mezi oslem a koněm, kozou a ovcí, borderkolií a irským vlkodavem..

Zvířata z farmy pro potěchu dětí i dospělých

Objednejte si u nás naše zvířata z farmy přivyklá na lidskou přítomnost. Máme schválený "Řád na ochranu zvířat při veřejných vystoupeních a svodech" a též všechna mají sérologická vyšetření. Obojí je povinné ze zákona. S námi se nemusí pořadatel bát eventuelních pokut.

Zvířata z farmy pro potěchu dětí i dospělých
předělovací lišta