Teambuildingy a outdoor eventy

Netradiční dobové teambuildingy pro 20 i pro 2000 soutěžících. Vše opět formou stavebnice. Od výběběru lokace, tvorby soutěží, disciplín a aktivit, až po celkovou stylizaci teambuildingu. Stačí si vybrat...
Ceny od 35 000,- Kč do cca 250 000,- Kč

Teambuildingy a outdoor eventy

Teambuildingy kdekoli

Teambuildingy kdekoli

Sportovní teambuildingy

Sportovní teambuildingy

Pevnost Boyard

Na dobrodružnou návštěvu pevnosti Boyard už nemusíte až na pobřeží Francie. Agentura Merlet ji přiveze, v upravené verzi pro českou kotlinu až k Vám. Klasický teambuilding pro Vaší firmu nebo společnost. Úkoly tak jak je znáte z TV show v našem domácím prostředí.  A poradit se můžete s otcem Furou, a nebo pokud to bude vaším přáním, může zaskočit i praotec Čech...

Cesta kolem světa

Španělský renesanční šlechtic, cestovatel a dobrodruh Don Alvaro Valencera Vás zve na netradiční cestu kolem světa! Teambuilding v poněkud netradičním balení vhodný pro rodiny s dětmi. Světoběžník Don Alvaro  vás obeznámí se zábavami a hrami zemí dalekých i blízkých, které osobně v různých dobách a časech navštívil. Naláká Vás  vyzkoušet si tyto hry na vlastní kůži?

tématické teambuildingy

tématické teambuildingy

Putování za prstenem

Jeden prsten vládne všem, jeden všechny sváže! Teambuilding který vás vezme na výpravu do Středozemě. Vaše putování bude náročné, a stejně jako Společenstvo prstenu, Vás čeká nejedno těžké rozhodnutí. Je to výzva, osud Středozemě bude ležet ve Vašich rukou. Varování, jen pro otrlé hobity!

Záhada zamčeného nádvoří

aneb kam se poděl purkrabí hradu Jan Soudek ze Soudkova....
Dobrodružný detektivní příběh ze středověku, podaný interaktivní divadelní formou. Vás zapojíme do děje, Vy přispějete k odhalení záhadné události, tedy pokud na to budete stačit. Ideální teambuilding pro malé skupiny!

předělovací lišta