Městské slavnosti - zajistíme vám na klíč

Profesionální šermíři Merlet a agentura Merlet se již léta zabývá účastí a organizací mnoha městských historických slavností. Z těch nejznámějších můžeme jmenovat "Kutnohorské Stříbření" letos se budeme účastnit již po 20té, Znojemské vinobraní. kde jsme byli účastni také mnoha ročníků, dále například historické slavnosti ve Štětí, v Krupce v Boru u Tachova a mnohé další. Z těch zahraničních to jsou slavnosti v rakouském Kapfenbergu, v maďarské Ozoře, v německém městě Gotha, ve Falkensteinu, ve slovinském Mariboru a další.

Městské slavnosti - zajistíme vám na klíč

Hradní slavnosti

Agentura Merlet vám zajistí kompletní hradní slavnost dle vašeho přání.Máme v pořádání historických akcí na hradech a zámcích bohaté zkušenosti. Zajišťujeme komerční akce  pro firmy i akce ve vlastní režii.K nejznámějším a s nejdelší tradicí patří bezesporu Křivoklání na hradě Křivoklát, které letos proběhne 13.-14.října 2012. Určitě znáte "Dobráky od Kosti" a jejich program na hradě Kost, nebo návraty mušketýrů na zámek Sychrov.Loni jsme své historické programy na hradech a zámcích rozšířili o První Open Air festival dobové hudby na hradě Točník.

Hradní slavnosti

Historické průvody

Můžeme vám zajistit historický průvod v rámci městských slavností, nebo i samostatně, pěšky i na koních, v historických kostýmech, rytíře v dobových zbrojích a se zbraněmi a loučemi, hudebníky, kejklíře, tanečnice, animáky v maskách, zkrátka vše co k historickému programu v průvodu patří.

 

 

Historické průvody
předělovací lišta